SİPARİŞLERİNİZ BİR TIK ÖTEDE!

Değişen çağa ve gün geçtikçe büyüyerek hayatımızı kolaylaştıran dijital dünyaya ayak uydurmak üzere Türkiye Petrolleri olarak çok önemli bir yeniliği hayata geçiriyoruz.

Tüm ürün ve hizmetlerimizi, TP Pazar Yeri adını verdiğimiz ve sizlerin 7 gün 24 saat boyunca tek tıkla ulaşabileceği bir e-ticaret sitesine taşıyoruz.

Bundan böyle sipariş formu doldurarak saha müdürlerimiz aracılığıyla bizlere ulaştırdığınız tüm siparişlerinizi daha hızlı, ürün ve hizmetlerimizi yakından görüp değerlendirme şansına da sahip olarak kolaylıkla oluşturabileceksiniz.

Bunun yanında siparişlerinizin durumunu ve kargo bilgilerini de takip edebileceğiniz gibi, geliştirdiğimiz tüm ürün ve hizmetlerden de anında haberdar olabileceksiniz.

Ancak bu platformun, siz değerli bayilerimiz için belki de en büyük avantajı, istasyonlarınızın tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında, avantajlı fiyatlarla bulabilmek olacak.

Türkiye Petrolleri olarak market ürünlerinden WC malzemelerine kadar pek çok üründe firmalarla pazarlık gücümüzü kullanarak sizlere, avantajlı fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunacağız. Size kalan tek şey, ürünlerin fayda ve fiyatlarını karşılaştırarak beğendiklerinizi sepetinize atmak olacak!

Kendi kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapabileceğiniz TP Pazar Yeri, hizmetinizde.